Wyniki IV Gonitwy Podhalańskiej

8km

Kobiety

IV. GONITWA PODHALAŃSKA - WYNIKI 8 KM - KOBIETY
MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO PŁEĆ NR STARTOWY CZAS
1 Natalia Papiewska K 57 0:38:46,28
2 Anna Krupa K 58 0:40:09,78
3 Maria Kowalczyk K 17 0:41:27,98
4 Monika Rogóż K 15 0:41:43,67
5 Irena Guziak K 2 0:42:44,30
6 Dorota Stawarz K 42 0:43:15,78
7 Weronika Kapłon K 31 0:43:52,05
8 Marta Paprocka K 10 0:45:02,98
9 Anna Omylak K 59 0:49:16,70
10 Paulina Pawłowska-Jurek K 12 0:49:26,48
11 Karolina Czyszczoń K 48 0:50:11,58
12 Jolanta Budziak K 38 0:51:21,86
13 Aneta Pszczółka K 37 0:51:50,39
14 Natalia Pawlik K 28 0:51:58,20

Mężczyźni

IV. GONITWA PODHALAŃSKA - WYNIKI 8 KM - MĘŻCZYŹNI
MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO PŁEĆ NR STARTOWY CZAS
1 Tomasz Skupień M 39 0:29:11,41
2 Błażej Knutelski M 55 0:29:18,25
3 Tomasz Buksa M 1 0:30:27,51
4 Łukasz Łoboda M 60 0:31:36,33
5 Szczepan Nawara M 49 0:31:57,55
6 Kamil Maślanka M 41 0:33:20,69
7 Łukasz Stelmach M 21 0:34:04,33
8 Piotr Sutor M 6 0:34:07,33
9 Waldemar Weglarz M 54 0:35:36,83
10 Robert Polanek M 46 0:36:00,55
11 Rafał Piątek M 40 0:36:19,64
12 Dariusz Żądło M 16 0:36:48,00
13 Władysław Rzeszótko M 52 0:37:10,08
14 Mariusz Mozgała M 18 0:37:15,20
15 Krzysztof Sutor M 33 0:38:02,69
16 Robert Kwiatkowski M 26 0:38:34,59
17 Michał Żmuda M 50 0:38:37,44
18 Rafał Pachacz M 34 0:38:55,73
19 Grzegorz Duraj M 61 0:39:20,66
20 Aleksander Wandas M 11 0:39:25,84
21 Grzegorz Kulawiak M 19 0:39:38,80
22 Rafał Przejczowski M 5 0:39:54,66
23 Bartłomiej Filar M 45 0:40:18,05
24 Andrzej Łęcki M 25 0:40:28,73
25 Radosław Pocik M 27 0:40:38,16
26 Bartłomiej Pittner M 22 0:41:00,92
27 Karol Sowa M 3 0:41:01,28
28 Marek Pagacz M 14 0:41:43,94
29 Maciej Filar M 43 0:42:06,42
30 Michał Zachara M 7 0:42:09,47
31 Wojciech Kusiak M 36 0:42:09,84
32 Piotr Sołtykowski M 35 0:42:22,44
33 Dominik Blańda M 53 0:42:30,83
34 Radosław Kordiasz M 9 0:42:32,23
35 Andrzej Papierski M 51 0:42:46,05
36 Jarosław Jurek M 13 0:42:50,97
37 Karol Wolski M 32 0:44:47,48
38 Bartłomiej Smętek M 20 0:44:47,81
39 Wojciech Głowacz M 44 0:45:01,86
40 Sebastian Bury M 56 0:47:28,55
41 Wojciech Jaśkowiec M 4 0:47:55,64
42 Grzesiek Szczurek M 30 0:49:06,11
43 Maciej Szafrański M 23 0:49:46,91
44 Mateusz Książek M 8 0:49:59,77
45 Mateusz Czyszczoń M 47 0:50:11,86

Open

IV. GONITWA PODHALAŃSKA - WYNIKI 8 KM - OPEN
MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO PŁEĆ NR STARTOWY CZAS
1 Tomasz Skupień M 39 0:29:11,41
2 Błażej Knutelski M 55 0:29:18,25
3 Tomasz Buksa M 1 0:30:27,51
4 Łukasz Łoboda M 60 0:31:36,33
5 Szczepan Nawara M 49 0:31:57,55
6 Kamil Maślanka M 41 0:33:20,69
7 Łukasz Stelmach M 21 0:34:04,33
8 Piotr Sutor M 6 0:34:07,33
9 Waldemar Weglarz M 54 0:35:36,83
10 Robert Polanek M 46 0:36:00,55
11 Rafał Piątek M 40 0:36:19,64
12 Dariusz Żądło M 16 0:36:48,00
13 Władysław Rzeszótko M 52 0:37:10,08
14 Mariusz Mozgała M 18 0:37:15,20
15 Krzysztof Sutor M 33 0:38:02,69
16 Robert Kwiatkowski M 26 0:38:34,59
17 Michał Żmuda M 50 0:38:37,44
18 Natalia Papiewska K 57 0:38:46,28
19 Rafał Pachacz M 34 0:38:55,73
20 Grzegorz Duraj M 61 0:39:20,66
21 Aleksander Wandas M 11 0:39:25,84
22 Grzegorz Kulawiak M 19 0:39:38,80
23 Rafał Przejczowski M 5 0:39:54,66
24 Anna Krupa K 58 0:40:09,78
25 Bartłomiej Filar M 45 0:40:18,05
26 Andrzej Łęcki M 25 0:40:28,73
27 Radosław Pocik M 27 0:40:38,16
28 Bartłomiej Pittner M 22 0:41:00,92
29 Karol Sowa M 3 0:41:01,28
30 Maria Kowalczyk K 17 0:41:27,98
31 Monika Rogóż K 15 0:41:43,67
32 Marek Pagacz M 14 0:41:43,94
33 Maciej Filar M 43 0:42:06,42
34 Michał Zachara M 7 0:42:09,47
35 Wojciech Kusiak M 36 0:42:09,84
36 Piotr Sołtykowski M 35 0:42:22,44
37 Dominik Blańda M 53 0:42:30,83
38 Radosław Kordiasz M 9 0:42:32,23
39 Irena Guziak K 2 0:42:44,30
40 Andrzej Papierski M 51 0:42:46,05
41 Jarosław Jurek M 13 0:42:50,97
42 Dorota Stawarz K 42 0:43:15,78
43 Weronika Kapłon K 31 0:43:52,05
44 Karol Wolski M 32 0:44:47,48
45 Bartłomiej Smętek M 20 0:44:47,81
46 Wojciech Głowacz M 44 0:45:01,86
47 Marta Paprocka K 10 0:45:02,98
48 Sebastian Bury M 56 0:47:28,55
49 Wojciech Jaśkowiec M 4 0:47:55,64
50 Grzesiek Szczurek M 30 0:49:06,11
51 Anna Omylak K 59 0:49:16,70
52 Paulina Pawłowska-Jurek K 12 0:49:26,48
53 Maciej Szafrański M 23 0:49:46,91
54 Mateusz Książek M 8 0:49:59,77
55 Karolina Czyszczoń K 48 0:50:11,58
56 Mateusz Czyszczoń M 47 0:50:11,86
57 Jolanta Budziak K 38 0:51:21,86
58 Aneta Pszczółka K 37 0:51:50,39
59 Natalia Pawlik K 28 0:51:58,20

3km

Kobiety

IV. GONITWA PODHALAŃSKA - WYNIKI 3 KM - KOBIETY
MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO PŁEĆ NR STARTOWY CZAS
1 Anna Grzesiek K 9 0:13:05,67
2 Dominika Bolechowska K 68 0:13:27,85
3 Agnieszka Kosek K 1 0:14:54,87
4 Anna Urbaniak K 58 0:14:59,92
5 Sylwia Przejczowska K 69 0:15:20,78
6 Małgorzata Malina-Pachacz K 59 0:15:24,57
7 Teresa Zając K 40 0:15:29,92
8 Małgorzata Janowiak K 10 0:15:49,89
9 Alicja Kosałka K 2 0:16:04,02
10 Paulina Chorzępa K 8 0:16:10,53
11 Sandra Waluś K 49 0:16:29,03
12 Agata Bury K 56 0:16:39,51
13 Anna Włodarczyk K 7 0:16:54,89
14 Justyna Gawrońska K 64 0:17:07,11
15 Ewa Kuropatwińska K 30 0:17:28,75
16 Katarzyna Mura K 37 0:17:57,50
17 Sabina Kaczanowska K 25 0:18:24,55
18 Magdalena Trylik K 27 0:18:32,16
19 Ewelina Kosek K 39 0:18:33,43
20 Lucyna Duńczyk K 11 0:18:56,95
21 Katarzyna Tesarska K 36 0:19:02,85
22 Kinga Nowak-Kafel K 46 0:19:03,21
23 Anna Kusiak K 31 0:19:22,57
24 Ewelina Duraj K 16 0:19:32,33
25 Bogusława Łazarska K 54 0:20:35,54
26 Monika Bednarska K 29 0:21:06,35
27 Agnieszka Sutor K 28 0:21:06,71
28 Małgorzata Filar K 3 0:21:07,40

Mężczyźni

IV. GONITWA PODHALAŃSKA - WYNIKI 3 KM - MĘŻCZYŹNI
MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO PŁEĆ NR STARTOWY CZAS
1 Sylwester Malec M 13 0:11:21,49
2 Mateusz Łaski M 4 0:11:52,50
3 Oskar Filar M 47 0:12:05,28
4 Damian Żmuda M 52 0:12:13,42
5 Marek Stec M 51 0:12:17,64
6 Gabriel Duda M 21 0:12:28,93
7 Michał Malec M 14 0:12:34,65
8 Szymon Ostafin M 45 0:12:53,22
9 Piotr Ordzowiały M 17 0:12:59,10
10 Dominik Blańda M 24 0:13:18,99
11 Grzegorz Gacek M 6 0:13:22,27
12 Szczepan Jurkowski M 5 0:13:24,62
13 Bartłomiej Duda M 55 0:13:26,99
14 Mateusz Gacek M 70 0:13:32,67
15 Łukasz Radwański M 60 0:14:22,11
16 Grzegorz Głowacz M 44 0:14:47,37
17 Paweł Świętek M 67 0:14:52,73
18 Kamil Gucwa M 20 0:15:09,67
19 Mateusz Grajny M 35 0:15:12,84
20 Łukasz Koszarek M 23 0:15:16,74
21 Andrzej Kotwica M 71 0:15:17,10
22 Daniel Hoffmann M 22 0:15:18,38
23 Łukasz Elżbieciak M 15 0:15:24,07
24 Mateusz Kłębek M 12 0:15:33,34
25 Hubert Ziobro M 34 0:15:38,64
26 Seweryn Ostafin M 65 0:16:02,92
27 Bartłomiej Trybuła M 63 0:16:16,30
28 Szymon Trybuła M 57 0:16:16,92
29 Marek Kutyba M 48 0:16:21,11
30 Tomasz Berendt M 38 0:16:23,13
31 Tadeusz Gacek M 41 0:16:25,94
32 Norbert Olech M 18 0:16:28,39
33 Rafał Martyniak M 19 0:17:00,62
34 Dawid Makuła M 3 0:17:29,19
35 Jakub Stolarczyk M 61 0:18:16,87
36 Artur Kaczanowski M 26 0:18:24,80
37 Adam Wajdzik M 32 0:18:35,08
38 Jacek Herjan M 33 0:18:37,11
39 Kacper Filar M 42 0:18:47,68
40 Patryk Górecki M 66 0:19:15,65
41 Bogdan Misiniec M 62 0:19:18,21
42 Józef Piąty M 50 0:20:58,09
43 Piotr Łazarski M 53 0:21:29,85

Open

IV. GONITWA PODHALAŃSKA - WYNIKI 3 KM - OPEN
MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO PŁEĆ NR STARTOWY CZAS
1 Sylwester Malec M 13 0:11:21,49
2 Mateusz Łaski M 4 0:11:52,50
3 Oskar Filar M 47 0:12:05,28
4 Damian Żmuda M 52 0:12:13,42
5 Marek Stec M 51 0:12:17,64
6 Gabriel Duda M 21 0:12:28,93
7 Michał Malec M 14 0:12:34,65
8 Szymon Ostafin M 45 0:12:53,22
9 Piotr Ordzowiały M 17 0:12:59,10
10 Anna Grzesiek K 9 0:13:05,67
11 Dominik Blańda M 24 0:13:18,99
12 Grzegorz Gacek M 6 0:13:22,27
13 Szczepan Jurkowski M 5 0:13:24,62
14 Bartłomiej Duda M 55 0:13:26,99
15 Dominika Bolechowska K 68 0:13:27,85
16 Mateusz Gacek M 70 0:13:32,67
17 Łukasz Radwański M 60 0:14:22,11
18 Grzegorz Głowacz M 44 0:14:47,37
19 Paweł Świętek M 67 0:14:52,73
20 Agnieszka Kosek K 1 0:14:54,87
21 Anna Urbaniak K 58 0:14:59,92
22 Kamil Gucwa M 20 0:15:09,67
23 Mateusz Grajny M 35 0:15:12,84
24 Łukasz Koszarek M 23 0:15:16,74
25 Andrzej Kotwica M 71 0:15:17,10
26 Daniel Hoffmann M 22 0:15:18,38
27 Sylwia Przejczowska K 69 0:15:20,78
28 Łukasz Elżbieciak M 15 0:15:24,07
29 Małgorzata Malina-Pachacz K 59 0:15:24,57
30 Teresa Zając K 40 0:15:29,92
31 Mateusz Kłębek M 12 0:15:33,34
32 Hubert Ziobro M 34 0:15:38,64
33 Małgorzata Janowiak K 10 0:15:49,89
34 Seweryn Ostafin M 65 0:16:02,92
35 Alicja Kosałka K 2 0:16:04,02
36 Paulina Chorzępa K 8 0:16:10,53
37 Bartłomiej Trybuła M 63 0:16:16,30
38 Szymon Trybuła M 57 0:16:16,92
39 Marek Kutyba M 48 0:16:21,11
40 Tomasz Berendt M 38 0:16:23,13
41 Tadeusz Gacek M 41 0:16:25,94
42 Norbert Olech M 18 0:16:28,39
43 Sandra Waluś K 49 0:16:29,03
44 Agata Bury K 56 0:16:39,51
45 Anna Włodarczyk K 7 0:16:54,89
46 Rafał Martyniak M 19 0:17:00,62
47 Justyna Gawrońska K 64 0:17:07,11
48 Ewa Kuropatwińska K 30 0:17:28,75
49 Dawid Makuła M 3 0:17:29,19
50 Katarzyna Mura K 37 0:17:57,50
51 Jakub Stolarczyk M 61 0:18:16,87
52 Sabina Kaczanowska K 25 0:18:24,55
53 Artur Kaczanowski M 26 0:18:24,80
54 Magdalena Trylik K 27 0:18:32,16
55 Ewelina Kosek K 39 0:18:33,43
56 Adam Wajdzik M 32 0:18:35,08
57 Jacek Herjan M 33 0:18:37,11
58 Kacper Filar M 42 0:18:47,68
59 Lucyna Duńczyk K 11 0:18:56,95
60 Katarzyna Tesarska K 36 0:19:02,85
61 Kinga Nowak-Kafel K 46 0:19:03,21
62 Patryk Górecki M 66 0:19:15,65
63 Bogdan Misiniec M 62 0:19:18,21
64 Anna Kusiak K 31 0:19:22,57
65 Ewelina Duraj K 16 0:19:32,33
66 Bogusława Łazarska K 54 0:20:35,54
67 Józef Piąty M 50 0:20:58,09
68 Monika Bednarska K 29 0:21:06,35
69 Agnieszka Sutor K 28 0:21:06,71
70 Małgorzata Filar K 3 0:21:07,40
71 Piotr Łazarski M 53 0:21:29,85

Wyniki IV Gonitwy Podhalańskiej

8km

Kobiety

IV. GONITWA PODHALAŃSKA - WYNIKI 8 KM - KOBIETY
MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO CZAS
1 Natalia Papiewska 0:38:46,28
2 Anna Krupa 0:40:09,78
3 Maria Kowalczyk 0:41:27,98
4 Monika Rogóż 0:41:43,67
5 Irena Guziak 0:42:44,30
6 Dorota Stawarz 0:43:15,78
7 Weronika Kapłon 0:43:52,05
8 Marta Paprocka 0:45:02,98
9 Anna Omylak 0:49:16,70
10 Paulina Pawłowska-Jurek 0:49:26,48
11 Karolina Czyszczoń 0:50:11,58
12 Jolanta Budziak 0:51:21,86
13 Aneta Pszczółka 0:51:50,39
14 Natalia Pawlik 0:51:58,20

Mężczyźni

IV. GONITWA PODHALAŃSKA - WYNIKI 8 KM - MĘŻCZYŹNI
MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO CZAS
1 Tomasz Skupień 0:29:11,41
2 Błażej Knutelski 0:29:18,25
3 Tomasz Buksa 0:30:27,51
4 Łukasz Łoboda 0:31:36,33
5 Szczepan Nawara 0:31:57,55
6 Kamil Maślanka 0:33:20,69
7 Łukasz Stelmach 0:34:04,33
8 Piotr Sutor 0:34:07,33
9 Waldemar Weglarz 0:35:36,83
10 Robert Polanek 0:36:00,55
11 Rafał Piątek 0:36:19,64
12 Dariusz Żądło 0:36:48,00
13 Władysław Rzeszótko 0:37:10,08
14 Mariusz Mozgała 0:37:15,20
15 Krzysztof Sutor 0:38:02,69
16 Robert Kwiatkowski 0:38:34,59
17 Michał Żmuda 0:38:37,44
18 Rafał Pachacz 0:38:55,73
19 Grzegorz Duraj 0:39:20,66
20 Aleksander Wandas 0:39:25,84
21 Grzegorz Kulawiak 0:39:38,80
22 Rafał Przejczowski 0:39:54,66
23 Bartłomiej Filar 0:40:18,05
24 Andrzej Łęcki 0:40:28,73
25 Radosław Pocik 0:40:38,16
26 Bartłomiej Pittner 0:41:00,92
27 Karol Sowa 0:41:01,28
28 Marek Pagacz 0:41:43,94
29 Maciej Filar 0:42:06,42
30 Michał Zachara 0:42:09,47
31 Wojciech Kusiak 0:42:09,84
32 Piotr Sołtykowski 0:42:22,44
33 Dominik Blańda 0:42:30,83
34 Radosław Kordiasz 0:42:32,23
35 Andrzej Papierski 0:42:46,05
36 Jarosław Jurek 0:42:50,97
37 Karol Wolski 0:44:47,48
38 Bartłomiej Smętek 0:44:47,81
39 Wojciech Głowacz 0:45:01,86
40 Sebastian Bury 0:47:28,55
41 Wojciech Jaśkowiec 0:47:55,64
42 Grzesiek Szczurek 0:49:06,11
43 Maciej Szafrański 0:49:46,91
44 Mateusz Książek 0:49:59,77
45 Mateusz Czyszczoń 0:50:11,86

Open

IV. GONITWA PODHALAŃSKA - WYNIKI 8 KM - OPEN
MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO CZAS
1 Tomasz Skupień 0:29:11,41
2 Błażej Knutelski 0:29:18,25
3 Tomasz Buksa 0:30:27,51
4 Łukasz Łoboda 0:31:36,33
5 Szczepan Nawara 0:31:57,55
6 Kamil Maślanka 0:33:20,69
7 Łukasz Stelmach 0:34:04,33
8 Piotr Sutor 0:34:07,33
9 Waldemar Weglarz 0:35:36,83
10 Robert Polanek 0:36:00,55
11 Rafał Piątek 0:36:19,64
12 Dariusz Żądło 0:36:48,00
13 Władysław Rzeszótko 0:37:10,08
14 Mariusz Mozgała 0:37:15,20
15 Krzysztof Sutor 0:38:02,69
16 Robert Kwiatkowski 0:38:34,59
17 Michał Żmuda 0:38:37,44
18 Natalia Papiewska 0:38:46,28
19 Rafał Pachacz 0:38:55,73
20 Grzegorz Duraj 0:39:20,66
21 Aleksander Wandas 0:39:25,84
22 Grzegorz Kulawiak 0:39:38,80
23 Rafał Przejczowski 0:39:54,66
24 Anna Krupa 0:40:09,78
25 Bartłomiej Filar 0:40:18,05
26 Andrzej Łęcki 0:40:28,73
27 Radosław Pocik 0:40:38,16
28 Bartłomiej Pittner 0:41:00,92
29 Karol Sowa 0:41:01,28
30 Maria Kowalczyk 0:41:27,98
31 Monika Rogóż 0:41:43,67
32 Marek Pagacz 0:41:43,94
33 Maciej Filar 0:42:06,42
34 Michał Zachara 0:42:09,47
35 Wojciech Kusiak 0:42:09,84
36 Piotr Sołtykowski 0:42:22,44
37 Dominik Blańda 0:42:30,83
38 Radosław Kordiasz 0:42:32,23
39 Irena Guziak 0:42:44,30
40 Andrzej Papierski 0:42:46,05
41 Jarosław Jurek 0:42:50,97
42 Dorota Stawarz 0:43:15,78
43 Weronika Kapłon 0:43:52,05
44 Karol Wolski 0:44:47,48
45 Bartłomiej Smętek 0:44:47,81
46 Wojciech Głowacz 0:45:01,86
47 Marta Paprocka 0:45:02,98
48 Sebastian Bury 0:47:28,55
49 Wojciech Jaśkowiec 0:47:55,64
50 Grzesiek Szczurek 0:49:06,11
51 Anna Omylak 0:49:16,70
52 Paulina Pawłowska-Jurek 0:49:26,48
53 Maciej Szafrański 0:49:46,91
54 Mateusz Książek 0:49:59,77
55 Karolina Czyszczoń 0:50:11,58
56 Mateusz Czyszczoń 0:50:11,86
57 Jolanta Budziak 0:51:21,86
58 Aneta Pszczółka 0:51:50,39
59 Natalia Pawlik 0:51:58,20

3km

Kobiety

IV. GONITWA PODHALAŃSKA - WYNIKI 3 KM - KOBIETY
MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO CZAS
1 Anna Grzesiek 0:13:05,67
2 Dominika Bolechowska 0:13:27,85
3 Agnieszka Kosek 0:14:54,87
4 Anna Urbaniak 0:14:59,92
5 Sylwia Przejczowska 0:15:20,78
6 Małgorzata Malina-Pachacz 0:15:24,57
7 Teresa Zając 0:15:29,92
8 Małgorzata Janowiak 0:15:49,89
9 Alicja Kosałka 0:16:04,02
10 Paulina Chorzępa 0:16:10,53
11 Sandra Waluś 0:16:29,03
12 Agata Bury 0:16:39,51
13 Anna Włodarczyk 0:16:54,89
14 Justyna Gawrońska 0:17:07,11
15 Ewa Kuropatwińska 0:17:28,75
16 Katarzyna Mura 0:17:57,50
17 Sabina Kaczanowska 0:18:24,55
18 Magdalena Trylik 0:18:32,16
19 Ewelina Kosek 0:18:33,43
20 Lucyna Duńczyk 0:18:56,95
21 Katarzyna Tesarska 0:19:02,85
22 Kinga Nowak-Kafel 0:19:03,21
23 Anna Kusiak 0:19:22,57
24 Ewelina Duraj 0:19:32,33
25 Bogusława Łazarska 0:20:35,54
26 Monika Bednarska 0:21:06,35
27 Agnieszka Sutor 0:21:06,71
28 Małgorzata Filar 0:21:07,40

Mężczyźni

IV. GONITWA PODHALAŃSKA - WYNIKI 3 KM - MĘŻCZYŹNI
MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO CZAS
1 Sylwester Malec 0:11:21,49
2 Mateusz Łaski 0:11:52,50
3 Oskar Filar 0:12:05,28
4 Damian Żmuda 0:12:13,42
5 Marek Stec 0:12:17,64
6 Gabriel Duda 0:12:28,93
7 Michał Malec 0:12:34,65
8 Szymon Ostafin 0:12:53,22
9 Piotr Ordzowiały 0:12:59,10
10 Dominik Blańda 0:13:18,99
11 Grzegorz Gacek 0:13:22,27
12 Szczepan Jurkowski 0:13:24,62
13 Bartłomiej Duda 0:13:26,99
14 Mateusz Gacek 0:13:32,67
15 Łukasz Radwański 0:14:22,11
16 Grzegorz Głowacz 0:14:47,37
17 Paweł Świętek 0:14:52,73
18 Kamil Gucwa 0:15:09,67
19 Mateusz Grajny 0:15:12,84
20 Łukasz Koszarek 0:15:16,74
21 Andrzej Kotwica 0:15:17,10
22 Daniel Hoffmann 0:15:18,38
23 Łukasz Elżbieciak 0:15:24,07
24 Mateusz Kłębek 0:15:33,34
25 Hubert Ziobro 0:15:38,64
26 Seweryn Ostafin 0:16:02,92
27 Bartłomiej Trybuła 0:16:16,30
28 Szymon Trybuła 0:16:16,92
29 Marek Kutyba 0:16:21,11
30 Tomasz Berendt 0:16:23,13
31 Tadeusz Gacek 0:16:25,94
32 Norbert Olech 0:16:28,39
33 Rafał Martyniak 0:17:00,62
34 Dawid Makuła 0:17:29,19
35 Jakub Stolarczyk 0:18:16,87
36 Artur Kaczanowski 0:18:24,80
37 Adam Wajdzik 0:18:35,08
38 Jacek Herjan 0:18:37,11
39 Kacper Filar 0:18:47,68
40 Patryk Górecki 0:19:15,65
41 Bogdan Misiniec 0:19:18,21
42 Józef Piąty 0:20:58,09
43 Piotr Łazarski 0:21:29,85

Open

IV. GONITWA PODHALAŃSKA - WYNIKI 3 KM - OPEN
MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO CZAS
1 Sylwester Malec 0:11:21,49
2 Mateusz Łaski 0:11:52,50
3 Oskar Filar 0:12:05,28
4 Damian Żmuda 0:12:13,42
5 Marek Stec 0:12:17,64
6 Gabriel Duda 0:12:28,93
7 Michał Malec 0:12:34,65
8 Szymon Ostafin 0:12:53,22
9 Piotr Ordzowiały 0:12:59,10
10 Anna Grzesiek 0:13:05,67
11 Dominik Blańda 0:13:18,99
12 Grzegorz Gacek 0:13:22,27
13 Szczepan Jurkowski 0:13:24,62
14 Bartłomiej Duda 0:13:26,99
15 Dominika Bolechowska 0:13:27,85
16 Mateusz Gacek 0:13:32,67
17 Łukasz Radwański 0:14:22,11
18 Grzegorz Głowacz 0:14:47,37
19 Paweł Świętek 0:14:52,73
20 Agnieszka Kosek 0:14:54,87
21 Anna Urbaniak 0:14:59,92
22 Kamil Gucwa 0:15:09,67
23 Mateusz Grajny 0:15:12,84
24 Łukasz Koszarek 0:15:16,74
25 Andrzej Kotwica 0:15:17,10
26 Daniel Hoffmann 0:15:18,38
27 Sylwia Przejczowska 0:15:20,78
28 Łukasz Elżbieciak 0:15:24,07
29 Małgorzata Malina-Pachacz 0:15:24,57
30 Teresa Zając 0:15:29,92
31 Mateusz Kłębek 0:15:33,34
32 Hubert Ziobro 0:15:38,64
33 Małgorzata Janowiak 0:15:49,89
34 Seweryn Ostafin 0:16:02,92
35 Alicja Kosałka 0:16:04,02
36 Paulina Chorzępa 0:16:10,53
37 Bartłomiej Trybuła 0:16:16,30
38 Szymon Trybuła 0:16:16,92
39 Marek Kutyba 0:16:21,11
40 Tomasz Berendt 0:16:23,13
41 Tadeusz Gacek 0:16:25,94
42 Norbert Olech 0:16:28,39
43 Sandra Waluś 0:16:29,03
44 Agata Bury 0:16:39,51
45 Anna Włodarczyk 0:16:54,89
46 Rafał Martyniak 0:17:00,62
47 Justyna Gawrońska 0:17:07,11
48 Ewa Kuropatwińska 0:17:28,75
49 Dawid Makuła 0:17:29,19
50 Katarzyna Mura 0:17:57,50
51 Jakub Stolarczyk 0:18:16,87
52 Sabina Kaczanowska 0:18:24,55
53 Artur Kaczanowski 0:18:24,80
54 Magdalena Trylik 0:18:32,16
55 Ewelina Kosek 0:18:33,43
56 Adam Wajdzik 0:18:35,08
57 Jacek Herjan 0:18:37,11
58 Kacper Filar 0:18:47,68
59 Lucyna Duńczyk 0:18:56,95
60 Katarzyna Tesarska 0:19:02,85
61 Kinga Nowak-Kafel 0:19:03,21
62 Patryk Górecki 0:19:15,65
63 Bogdan Misiniec 0:19:18,21
64 Anna Kusiak 0:19:22,57
65 Ewelina Duraj 0:19:32,33
66 Bogusława Łazarska 0:20:35,54
67 Józef Piąty 0:20:58,09
68 Monika Bednarska 0:21:06,35
69 Agnieszka Sutor 0:21:06,71
70 Małgorzata Filar 0:21:07,40
71 Piotr Łazarski 0:21:29,85

Layout Type

Presets Color

Background Image

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.